HouseStudio

kochamy piękne wnętrza

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku projektowanie architektury wnętrz i wystawiennictwa. Ukończyłam również kursy z z zakresu home stagingu (szkolenia House Doctor Ann Maurice) i fotografii wnętrz.
W projektowaniu ważne jest dla mnie zachowanie równowagi pomiędzy ergonomią i estetyką. Uwielbiam naturalne materiały – drewno, kamień, ręcznie obrabiany metal, tkaniny z lnu, wełny i bawełny. Cenię dobre wzornictwo, chętnie sięgam po meble i dodatki polskich projektantów oraz ciekawe wyposażenie vintage. Do moich ulubionych stylów w architekturze wnętrz należą: modernistyczny, mid-century modern, loftowy, fusion, eko i modern classic. Jednak swobodnie poruszam się również w innej stylistyce, gdyż zawsze staram się, by charakter wnętrz projektowanych dla moich Klientów w pełni odpowiadał ich preferencjom estetycznym.
Moje doświadczenie w home stagingu potwierdza uzyskanie statusu członkini zwyczajnej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów.
Zajmuję się również projektowaniem wnętrz inwestycyjnych. Ukończyłam studia na kierunkach: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i wycena nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, uzyskałam także państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Potrafię łączyć wiedzę z zakresu nieruchomości i projektowania wnętrz by uzyskać optymalny efekt dla inwestora.
Prywatnie jestem żoną, mamą trójki dzieci oraz opiekunką dwóch piesków i kotki, uwielbiam naturę – czerpię z niej inspirację!, klasyków rocka i podróże – także te bliskie.

Sylwia Sujkowska-Dominikowska