HouseStudio

Tworzę wnętrza z charakterem
HouseStudio | projektowanie wnętrz | home staging | fotografia wnętrz | Poznań

Projekty wnętrz inwestycyjnych.
Pomagam inwestorom na rynku nieruchomości w przygotowaniu optymalnych kosztowo i dopasowanych do grupy docelowej wnętrz na sprzedaż, wynajem i flipy. Potrafię łączyć wiedzę z zakresu nieruchomości oraz projektowania wnętrz by uzyskać najkorzystniejszy efekt dla inwestora. Jednocześnie ważne jest dla mnie zachowanie wysokiej jakości projektowej i wykonawczej wnętrz inwestycyjnych – w swojej pracy dążę do pozytywnego rozwoju rynku nieruchomości. Przygotowane przeze mnie mieszkania błyskawicznie znajdują najemcę lub kupca.

Projekty wnętrz prywatnych
Moim celem jest stworzenie przestrzeni dopasowanej do Państwa potrzeb, pięknej i funkcjonalnej. W projektach Państwa wnętrz ważne jest dla mnie zachowanie równowagi pomiędzy ergonomią i estetyką. Zawsze zależy mi, by charakter wnętrz projektowanych dla Klientów w pełni odpowiadał ich preferencjom estetycznym oraz spełniał ich potrzeby i marzenia. Cenię naturalne materiały – drewno, kamień, ręcznie obrabiany metal, tkaniny z lnu, wełny i bawełny gdyż wiem, że takie materiały będą Państwu dobrze i długo służyły. Podziwiam dobre wzornictwo i chętnie sięgam po meble i dodatki polskich projektantów oraz ciekawe wyposażenie vintage. Do moich ulubionych stylów w architekturze wnętrz należą: modernistyczny, mid-century modern, modern farmhouse, loftowy i modern classic jednak swobodnie poruszam się również w innej stylistyce odpowiadającej Państwa estetyce.

Home staging
Pomogę przygotować Państwa dom do rentownej i szybkiej sprzedaży lub wynajmu.
Moje doświadczenie w home stagingu potwierdza uzyskanie statusu członkini zwyczajnej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów. Przygotowaniem mieszkań oraz domów do szybkiej i zyskownej sprzedaży lub najmu zajmuję się od 2014 roku.

Fotografia wnętrz
Za pomocą zdjęć stworzę wizualną historię opowiadającą o Państwa wnętrzach.
Wykonane przeze mnie fotografie pozwolą Państwu poczuć klimat i nastrój wnętrz.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku projektowanie architektury wnętrz i wystawiennictwa. Odbyłam także kursy z z zakresu home stagingu (szkolenia House Doctor Ann Maurice) i fotografii wnętrz. Ponadto ukończyłam studia na kierunkach: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wycena nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, uzyskałam również państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Prywatnie jestem żoną, mamą oraz opiekunką piesków i kotki, uwielbiam naturę – czerpię z niej inspirację!, klasyków rocka i podróże – także te bliskie.

Sylwia Sujkowska-Dominikowska
HouseStudio | projektowanie wnętrz | home staging | fotografia wnętrz | Poznań